WSZYSTKIE GRUPY NALEŻĄCE DO KRP PROSZONE SĄ O WYSŁANIE AKTUALNYCH DANYCH KONTAKTOWYCH NA ADRES kanclerz@kapitula.com.pl Spis może być już nieaktualny, jeśli zauważycie błędy lub braki proszę również o informację.
Bełchatowskie Bractwo Rycerskie

Bractwo Rycerskie Rava

Bractwo Rycerskie Miecza i Kuszy

Bractwo Rycerskie na Zamku Książęcym w Łowiczu SERPENS BELLATORUM

Bractwo Rycerskie Ziemi Łęczyckiej Signum Temporis

Bractwo Rycerskie na Zamku Królewskim w Łęczycy
Osoby kontaktowe: Michał Wojtysiak

Bractwo Rycerskie Zamku Bolków
Osoba dowodząca grupą: Kasztelan Adam Łaciuk
Osoby kontaktowe: Adam Łaciuk tel. 601980390, Bogdan Krukowski
Adres do korespondecji: 59-420 Bolków ul. Księcia Bolka
Adres email: bractwo@zamek-bolkow.info.pl
Strona www:

Bractwo Rycerskie Zamku Chojnik

Bractwo Rycerskie Ziemi Kujawskiej

Bractwo Rycerskie Ziemi Legnickiej
Osoba dowodząca grupą: Arkadiusz Bryniarski
adres e-mail: bractwo.legnica@gmail.com

Bractwo Rycerzy Ziemi Sztumskiej
Osoba dowodząca grupą: Arkadiusz Dzikowski - Mistrz Bractwa
Osoby kontaktowe: Katarzyna Euskirchen - Kanclerz Bractwa
Adres do korespondecji: ul. Zacisze 19, 82-400 Sztum
Adres email: hermanad@wp.pl, kateus@wp.pl
Strona www: www.rycerzesztum.pl

Brać Rycerska Starigrodu
Osoba dowodząca grupą: Radosław Spychalski
Osoby kontaktowe: Radosław Spychalski 739089963
Adres email: starigrod@o2.pl
Strona www:https://web.facebook.com/starigrod/

Chorągiew Ziemi Chełmińskiej
Osoba dowodząca grupą: Comes Grzegorz Orenkiewicz
Osoby kontaktowe: Grzegorz Orenkiewicz
Adres do korespondecji: Jastrzębia 4, 86-200 Chełmno
Adres email: comesgrzegorz@gmail.com oraz rycerzechzch@gmail.com
Strona www: www.rycerzezchelmna.pl

Chorągiew Ziemi Kujawskiej

Długosz Rafał

Gdańska Szkoła Fechtunku Bractwa sw Jerzego
Osoba dowodząca grupą: Hetman Rycerstwa Polskiego Fechmistrz Tadeusz Antoni Pagiński
Osoba kontaktowa: Marzena "Aimil" Czyżyk; aimil@op.pl
Adres pocztowy do korespondencji: ul. Pomorska 22F/28 80-333 Gdańsk
Adres email: kontakt@gsf.gda.pl
Strona www: gsf.gda.pl

Klan Mc Kolaps

Klub Miłośników Kultury Średniowiecza Nowe
Osoba dowodząca grupą: Elżbieta Brandt-Kucińska, tel. 721 849 098

Komturia Domu Braci Niemieckich W Wielkopolsce

Konfraternia Burgus Carpinei

Osoba dowodząca grupą: Arkadiusz Gołębiewski

Konfraternia Św. Wojciecha

Piaseczyńskie Stowarzyszenie Rycerskie Eodem Tempore


Sieczkowski Piotr


Starogardzkie Bractwo Rycerskie
Osoba dowodząca grupą: Jarosław Druss Makiła
Osoba kontaktowa: Dawid Sadowski 511960186
Adres email: kanclerzsbr@o2.pl
Strona www: www.sbr.prv.pl

Trupa Teatralna Waganci

Wolny Rycerz Paweł h. Aeternus Piotrowski

Zastęp Rycerski z Chełmna Osoba dowodząca grupą: Przemysław Ceglewski Osoba kontaktowa: Przemysław Ceglewski Adres pocztowy do korespondencji: 86-300 Grudziądz; ul.Kustronia 22m3 Adres email: przemekceglewski@wp.pl Strona www: http://zastepchelminski.pl.tl/

Zespół Tańca Dawnego ALTA DANZA
------------------------------------------------------------------------
Grupy, które złożyły akces do członkostwa w KRP - aktualnie w nowicjacie:

34 Chorągiew Komturii i Miasta Szczytno

Bractwo Rycerskie Herbu TUR

Bractwo Rycerzy Chorągwi Toruńskiej
Osoba dowodząca grupą: Błażej Sadowski
Osoba kontaktowa: Błażej Sadowski nr. telefonu 691 030 044
Adres email: ritter.torun@gmail.com
Adres pocztowy do korespondencji: ul. Wyszyńskiego 12c/37, 87-100 Toruń


Chorągiew Komturii Elbląskiej

Hufeiec Rycerstwa Małopolskiego "LELIWA"

Zakon Obroża Psa Gończego RUDENBAND
Osoba dowodząca grupą: Wielki Mistrz Zakonu Janusz Kozerski
Osoba kontaktowa: Marszałek Jarosław Janowski, tel. 692 431 186
Adres do korespondencji: Janusz Kozerski, ul. Krzemieniecka 44, 59-300 Lubin
Adres email: j.kozerski@wp.pl
Strona: www.zopg.pl

Zastęp Krzyżogryfa z Bytowa